مرکز دانش بنیان آسمان رسا، با افتخار بزرگترین تولیدکننده کادویی در ایران و اولین و بزرگترین تولیدکننده بالبینگ در خاورمیانه می باشد.
 مجموعه آسمان رسا همواره در تولید محصولات خلاقانه، با کیفیت و مطابق نیاز های مشتریان تلاش کرده و موفق به تولید محصولاتی خاص با ویژگی هایی بی نظیر و منحصر بفرد  شده است.

استراتژی اصلی تیم آسمان رسا ارتباط مستقیم با مشتری و حذف بسیاری از هزینه های ارتباطی و مغازه داری و انبار و .... بوده و در این راستا با در دست داشتن تیمی مجرب و متخصص با بروز ترین تجهیزات لازم محصولات درخواستی را به صورت دست اول در سریع ترین زمان ممکن تولید و به دست مشتریان وفادار خود می رساند .

خط مشی این مجموعه همواره بر راستای کیفیت و عمل به تعهدات بوده و در این راستا در تمامی موارد رضایت مشتری از محصولی که بدستش می رسد شرط اصلی بوده و نسبت به ضمانت و خدمات پس از فروش محصولات نسبت به تعهد بی قید و شرط آماده اقدام می باشد.
در پایان سیستم ما بر این باور که قابلیت پیشرفت و بروزآوری تک تک محصولات و ایده ها ممکن می باشد مشتاقانه منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان می باشد. درحال حاظر این مرکز در زمینه طراحی و تولید محصولاتی همچون بالبینگ ها ، حکاکی چهره بر روی شیشه ، حکاکی چهره بر روی چوب ، انواع تابلوهای تبلیغاتی و ... فعالیت می نماید. امیدواریم که پیشنهادات شما عزیزان موجب گردد که بیش از این کسب و کار خود را توسعه داده و نیازهای شما را برآورده سازیم.

با تشکر 
تیم مدیریت آسمان رسا